Pšeničné pole
Gordonsetr Praha

MultiCH. CEDRIC
Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ

"Cipísek"

C.I.B, C.I.E.

Junior Champion ČR, SK

Champion ČR, SK, PL, HU, HR, A

Grand Champion ČR, SK, HR

In 2018 - 5xBOS, 27xBOB, BIG5, BIG4,

4xBIG3, 4xBIG2, 4xBIG, BOD, 3x working BIS, BIS3, 4xBIS
 

TOP DOG CZECH REPUBLIC 2018 7.FCI -

2nd place

OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2018 7.FCI -

3rd place

ZV I.cena 

ČLP/GS/6603, nar.3.7.2015, 66 cm, HD A, PRA rcd4 clear, skus nůžkový, plnochrupý

Otec: Lamborghini Black Ivy
Matka: Zira z Holubické stráně 
(chov.stanice - zde)

Cipiho úspěchy

Výsledky výstav, zkoušek

2021

CACIB Genk LKV Belgie

12.9.2021

pracovní

Jean-Francois Vanaken

Ex1,,res.CAC,res.CACIB, Best Working

Speciální výstava MSKAO při Sdružené v. Zákupy

14.8.2021

pracovní

Jana Janek

V1,CAC, 2. Nejlepší pracovní pes výstavy

Špeciálna výstava pointrov a setrov Trnava 

7.8.2021

pracovní

Jozef Pál

V1,CAC, Nejlepší pracovní pes výstavy

Klubová výstava MSKAO Slavkov u Brna

10.7.2021

pracovní

W.Eickert

V2,res.CAC

Klubová výstava ČPSK Konopiště

20.6.2021

pracovní

Ing. Formánek

VD3

2020

Klubová výstava MSKAO Náměšť na Hané

27.9.2020

pracovní

Petr Buba

V1,CAC

Národní výstava Brno

12.9.2020

pracovní

Miroslav Kalich

V1,CAC

Národní výstava Olomouc Floracanis

5.9.2020

vítězů

František Šimek

V1,CAC,BOB,NV,BIG 3

Klubová výstava ČPSK Chržín

22.8.2020

čestná

Leoš Jančík

V1,BIS čestná

Klubová výstava MSKAO Slavkov

16.8.2020

vítězů

Linda Voláriková

V2,res.CAC

Národní výstava psů - Mladá Boleslav

15.8.2020

vítězů

Miroslav Václavík

V1,CAC,NV,BOB

DUO CACIB

1.2.2020

šampionů

Perttu Stahlberg

V1,CAC,CACIB

ŠAMPION ŠAMPIONŮ 

19.1.2020

-----

-----

res.BIG FCI 7

Brněnská Národní výstava 

11.1.2020

pracovní

František Šimek

V1,CAC,NV,BOB

2019 

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

24.8.2019

šampionů

Eugeny Kuplyauskas

V1,CAC,CACIB,BOB

Sdružená výstava Zákupy 

10.8.2019

pracovní

Nastasja Vatter

V1,CAC,Vítěz speciální výstavy, BIS Working II

CRUFT´S 2019

10.3.2019

SWG

C. Slaughter

3rd prize

Klubová výstava MSKAO Slavkov

4.5.2019

čestná

Bettina Smith-Horn

V1

Victory show Bratislava

23.2.2019

šampionů

Jana Janek

V1,CAC,Victory Winner

DUO CACIB Brno

3.2.2019

čestná

Alenka Pokorn

V1, užší výběr Honor class

TOP DOG and ŠAMPION ŠAMPIONŮ

8.1.2019

-----

-----

TOP DOG 2nd, ŠŠ Top 8 FCI 7

2018

Mezinárodní výstava Nitra

9.12.2018

šampionů

Miroslav Václavík

Ex.1,CAC,CACIB,BOB

Mezinárodní výstava Nitra

8.12.2018

šampionů

Boris Špoljarić

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,short list BIG

CACIB Prague Expo Dog

2.12.2018

šampionů

Iva Černohubová

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 5

CACIB Zagreb

25.11.2018

šampionů

Mijo Fury

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,resBIG

CACIB Zagreb

24.11.2018

šampionů

Laura Cox

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,resBIG

Club show Zagreb

23.11.2018

-----

Alenka Pokorn

Ex.1,CAC,Club winner,BOB

Danube CACIB Bratislava

28.10.2018

šampionů

Kalvo Kriisk

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,BIG 3

Danube CACIB Bratislava

27.10.2018

šampionů

Jana Janek

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,BIG,BIS 3

Danube CACIB Bratislava

26.10.2018

šampionů

Jozef Jursa

Ex.1,CAC,CACIB,BOB,resBIG

CACIB Komárom

21.10.2018

pracovní

Dr.J.Pataki

Ex.1,CAC,resCACIB

CACIB Komárom

20.10.2018

pracovní

V.Kardos

Ex.1,CAC,resCACIB

CACIB Komárom

19.10.2018

pracovní

R.Kotlár

Ex.1,CAC,resCACIB

European dog show 

12.10.2018

pracovní

-----

Ex.2

Mezinárodní výstava České Budějovice

6.10.2018

pracovní

Hana Ahrens

V1,CAC,CACIB,BOS

Krajská Podještědská výstava 35.ročník

8.9.2018

pracovní

Božena Ovesná

V1,VT,KV,BIG 2

Národní výstava Floracanis Olomouc

1.9.2018

vítězů

MVDr. Čestmír Šrámek

V1,CAC

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

25.8.2018

šampionů

Avi Marshak

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3

Bennelus Winner NL Amsterdam

9.8.2018

pracovní

Özkanal Ümit

Ex.2

WORLD DOG SHOW Amsterdam

11.8.2018

pracovní

Hochstenbach Wil

Ex.2

SPECIALTIES connected to the WDS 2018

10.8.2018

pracovní

Rajic Branislav

Ex.1

CACIB Split 

29.7.2018

šampionů

-----

V1,CAC,CACIB,BOS 

CAC Split 

28.7.2018

šampionů

Mile B. Aleksoski

V,res.CAC,

CACIB Split

27.7.2018

šampionů

Paul Stanton

V1,CAC,CACIB,BOB

CACIB Split

27.7.2018

šampionů

Paul Stanton

V1,CAC,CACIB,BOB

International dog show Poland

22.7.2018

pracovní

Adam Stasiak

V1/1, CAC, r.CACIB, working BIS II

Krajowa wystawa psow mysliwskich

21.7.2018

pracovní

Andrzej Brabletz

V1,CAC,Best Dog,BOB,BIG III.,working BIS II.

Národní výstava psů Mladá Boleslav

14-15.7.
2018

vítězů

Hana Kunfalvi

BOD,BIG,BOB,NAV,V1,CAC,BIS
Nejkrásnější pes celé národní výstavy !

Národní výstava Klatovy

30.6.2018

vítězů

MVDr. František Šimek

V1, CAC, Národní vítěz, BOS

KWP Jelenia Góra

24.6.2018

šampionů

Malgorzata Wasacz-Rosa

V1, CWC, BOB, BIG I

Mezinárodní výstava Brno CACIB

23.6.2018

šampionů

Tibor Havelka

V1,CAC,CACIB,BOB

Klubová výstava ČPSK Konopiště

17.6.2018

pracovní

Hana Ahrens

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB, BIS

Klubová výstava MSKAO při Oblastní výstavě Náměšť na Hané

16.6.2018

pracovní

Pavel Navrátil, František Šimek

V1, CAC, BOB, BIS, Working BIS 

Nitra Derby Winner Show 

10.6.2018

šampionů

Fintorová Ľudmila

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 3

IDS NITRA GRAND PRIX SLOVAKIA 2018

9.6.2018

šampionů

Iveta Vojteková

V1,CAC,CACIB,BOB, Grand Prix SK Winner

IDS Nitra President Cup 

8.6.2018

šampionů

Homem De Mello José

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG I.

International dog show Leszno

2.6.2018

pracovní

Grzegorz Weron

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG III.

Klubová výstava stavačov

27.5.2018

šampionů

Dušan Pajkić 

V1,CAC

Mezinárodní výstava Litoměřice

19.5.2018

pracovní

Hana Kunfalvi

V1,CAC,CACIB,BOB

Klubová výstava MSKAO Slavkov

12.5.2018

pracovní

Boxall Frances

V2,res.CAC

CACIB Praha

5.5.2018

pracovní

František Šimek

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG IV

Speciální výstava ČPSK Chržín

28.4.2018

pracovní

S.Svatoňová,Z.Píbl

V1, CAC, VSV, BOB, BIS 

Mezinárodní výstava České Budějovice

21.4.2018

šampionů

Željko Lozic

V1,CAC,CACIB,BOB

IDS Chemnitz

8.4.2018

otevřená

Anja Pusch

CAC, CACIB, BOB

National dog show Swiebodzice

25.3.2018

pracovní

T.Borkowski

Ex.1/1 CAC, BOB

CRUFT´S 

12.3.2018

SWG

K.Macara

2nd prize

IHA Graz 

3.3.2018

pracovní

Sterguljc-Krusic Tina

V1, CACA, CACIB, BOS

DUO CACIB Brno

4.2.2018

pracovní

Harto Stockmari

V1,CAC

DUO CACIB Brno

3.2.2018

pracovní

Wojciech Burski

V1,CAC

Hanácká národní výstava Brno

13.1.2018

vítězů

Miroslav Václavík

V1,CAC,NV,BOB

2017 doplňujeme

IDS DUO CACIB Wels

3.12.2017

----

----

Ex.1, CACA

IDS DUO CACIB Wels

2.12.2017

----

----

Ex.1, CACA,res.CACIB

ZAGREB WINTER CLASSIC

26.11.2017

----

------

EX.1, CAC, CACIB, BOB

ZAGREB WINTER CLASSIC

25.11.2017

----

------

EX.1, CAC, r.CACIB, Working BIS

Club show Zagreb

24.11.2017

----

------

EX.1,CAC,CLUB WINNER,BOB

WORLD DOG SHOW Leipzig

9.11.2017

pracovní

John J. Walsh

V6/7

Mezinárodní výstava Praha

5.11.2017

šampionů

Hannele Jokisilta

V1,res.CAC,res.CACIB

Mezinárodní výstava Praha

4.11.2017

šampionů

Simona Svatoňová

V1,CAC,CACIB,BOS

CACIB Komárom

21.10.2017

----

Roberto Vélez-Picó

V1,CAC,CACIB,BOB

CACIB Komárom

20.10.2017

----

György Tesics

V1,CAC,CACIB,BOS

Mezinárodní výstava České Budějovice

7.10.2017

šampionů

Čestmír Šrámek

V2,res.CAC,res.CACIB

CACIB Tulln

30.09.2017

----

------

Exc 1,CACA,0CACIB,BOS,Cruft's Q. 2018

Sdružená výstava Zákupy

13.8.2017

vítězů

Jadwiga Konkiel

V1,CAC

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

12.8.2017

pracovní

Alenka Pokorn

V1,CAC,res.CACIB

Národní výstava Mladá Boleslav

15.7.2017

pracovní

Petr Buba

V1,CAC,NV,BOB, BIG IV

Národní výstava Klatovy

1.7.2017

pracovní

Miroslav Václavík

V1,CAC,NV,BOB, BIG V

Klubová výstava ČPSK Konopiště

18.6.2017

pracovní

Jozef Jursa

V1,CAC

Klubová výstava MSKAO při Oblastní v. Náměšť n.H.

17.6.2017

pracovní

Simona Svatoňová

V1,CAC,BOB

Klubová výstava MSKAO Slavkov u Brna

6.5.2017

pracovní

Hana Kunfalvi

V1,CAC,KV,BOB, Nej. pracovní pes výstavy, BIS 3

Mezinárodní výstav České Budějovice

22.4.2017

mezitřída

Ludmila Fintorová

V1,CAC,CACIB,BOS

CACIB Praha

15.4.2017

pracovní

Petr Buba

V1,CAC

National dog show Walbrzych

1.4.2017

pracovní

Grzegorz Weron

CWC,BOB,BIG 2 a BIS IV working

DUO CACIB Brno

5.2.2017

mezitřída

Jozef Jursa

V1,CAC,res.CACIB

DUO CACIB Brno

4.2.2017

mezitřída

Jacques Goubie

V1,CAC

DUO CACIB Nitra

15.1.2017

pracovní

Viera Vítková

V1,CAC,CACIB

DUO CACIB Nitra

14.1.2017

pracovní

Jozef Jursa

V1,CAC

Klubové zkoušky vloh MSKAO Svob.Heřmanice

14.5.2017

I. cena, 213 bodů (4.místo z 24, dokončilo 15)

2016

Oblastní Svatomartinská výstava Mladá Boleslav

12.11.2016

----

Václav Vlasák

V1,OV,BIG 2

CACIB Wels

10.11.2016

pracovní

Claudio de Giuliani

V1,CACA

Mezinárodní výstava Praha

30.10.2016

mezitřída

Richard Baker

V1,CAC,CACIB,BOS

Mezinárodní výstava Praha

29.10.2016

mezitřída

Austin Long-Doyle

V1,CAC,CACIB,BOB

Mezinárodní výstava České Budějovice

8.10.2016

mezitřída

Magdalena Musial

V1,BOB,CIB,CAC,FCI 7 short list

Evropská výstava Brusel

26.8.2016

mladých

----

V2

Národní výstava Mladá Boleslav

16.7.2016

mladých

Miroslav Václavík

V1,CAJC,BOJ,BOS

Klubová výstava ČPSK Chržín

6.6.2016

mladých

----

V2

Klubová výstava MSKAO Slavkov

7.5.2016

mladých

Maureen Justice

V1,CAJC

Mezinárodní výstava Praha

30.4.2016

mladých

Vladimír Piskay

V1,CAJC,BOJ

DUO CACIB Brno

6.2.2016

dorostu

Alenka Pokorn

VN1

Klubové zkoušky vloh CACT Lechovice

22.8.2016

I. cena, 210 bodů